| selenagomezro a întrebat:

Vi se par lungi 19 zile mai ales ca stii ca dupa aceste zile te revezi cu persoana iubita? Ca mie mi se pare ca trece atat de incet timpul si nu stiu ce sa fac sa treaca timpul mai repede ca sa pot pleca odata la el.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca stii ca pleci definitiv nu e asa mult, daca te vezi un timp e complicat atunci. Asta e viata cu bune si cu rele ce sa-i faci.

| selenagomezro explică (pentru mgtow):

El e plecat la munca in strainatate si peste 19 zile merg si eu la munca acolo cu el. Suntem casatoriti iar dupa ce se termina contractul de munca revenim impreuna acasa. Suntem casatoriti si nu am stat niciodata departe unul de celalalt si au trecut 5 saptamani de cand nu l-am mai vazut si acum mai am de asteptat alte 19 zile. Abia astept sa il revad!

| Floreenofficial a răspuns:

Salut! happy
Eee, 21 de zile=3 saptamani, mai ai 19 zile din care se tot duc cu fiecare clipa secunde,minute,ore, noptile le vei dormi(SPER), ziua ai ceva de suferit, intr-adevar! Au supravietuit altii ani intregi, n-ai sa mori 19 zile! Succes! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e foarte mult. Cauta ce filme sa vizionati impreuna, m gandeste-te ce cadou sa ii iei cand va revedeti, citeste o carte, deseneaza, joaca-te. etc.

| Saramhmm a răspuns:

Timpul etse relativ si depinde de perceptia ta asupra lui.Normal ca in aceasta circumstanta atenuanta nu ti se va aprea ca trece repede.Si idk eu sunt tipul artistului:ma supar repede, din orice si trece greu asa ca ma pun pe desenat care imi ia cel putin 3-4 ore.Dar asta depinde de preferintele tale. Poti sa incerci sa te gandesti la ce faceai inainte sa il cunosti pe el si sa faci acele lucruri.