| ririsa a întrebat:

E adevarat ca baietii au "capul" foarte sensibil? Imi spunea prietenul meu ca nu poate sta ce el decalotat in lenjerie pentru ca il jeneaza destul de tare.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Chiar la inceput, imediat dupa ce se produce prima decalotare completa a glandului (a capului p***), atingerea pielii extrem de fine poate oferi o stare de senzatie de la neplacuta la dureroasa. Acest lucru se produce din cauza faptului ca acea piele are in structura sa unnumar extrem de mare de senzori care produc excitatia ori placerea in momentul in care glandul este atins sau frecat, insa doar dupa ce trece o anumita perioada de timp care poate fi mai scurta sau mai lunga. Depinde de cat de des si cat de mult timp este mentinuta decalotarea si atingerile prin care se urmareste ca sensibilitatea extrema sa fie din ce in ce mai diminuata. Multa sanatate!

| CodrutElian1990 a răspuns:

Poate capul penisului, ca la cel de sus nu.
Da este sensibil, deoarece este acoperit cu o pielita foarte fina. Da, in lenjerie simti o jena daca este decalotat si se freaca de ea, dar depinde de lenjerie. Dar nu e obligatoriu sa fie la fel la toti baietii. Foarte sensibila este pielita care acopere capul penisului atunci cand preputul este lipit de cap si prin diferite metode sau in diferite imprejurari se dezlipeste.
Dar la atingerea cu mana in mod fin, mai ales de o fata, jena se transforma in placere.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Așa este. Doare rău!