| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a întrebat:

Voi ce parere aveti despre apocalipsa si toata agitatia asta? Chiar credeti ca o sa se intample ceva in 2012?

Răspuns Câştigător
| Narfundo a răspuns:

JustBeleve. Nu este asa. Ei in 2000 nu stiau exact ce va fi. Ei sau luat dupa Nostradamus, care el ne zice ca din anul 2000 va incepe rau si asa a si fost. Abia in 2003 au inceput sa fie calculatoarele mai performante, asa au reusit sa ii inteleaga piturile si poeziile cu adevarat.Sunt multe chestii ...in 2000 a fost eclipsa aia.In 2012 se spune ca vor fi 3 eclipsetongue.
Bebis nu cred ca vom muri in 2012, cel putin nu vreau sa cred.Eu zic ca va fi o schimbare de proportii pe fata pamantului atata tot.Cum a fost si epoca de gheata si altele... E posibil sa moara multi oameni, dar sper din suflet sa nu moara totitongue. Uni zic ca se va schimba vederea. Nu vom mai vedea 3d.Altii zic ca din cauza catastrofelor, oamenii isi vor putea folosi mai mult de 10% din puterea mintii...atunci o sa ridicam obiecte cu puterea mintilaughing. Nimic nu este sigur. Stirile anunta ca va fi cea mai calda perioda in 2012.

6 răspunsuri:
| Helvete a răspuns:

Sincer eu nu prea cred toata aberatia asta, fiindca s-a mai spus asta si despre alti ani sau alte date, dar nu s-a intamplat nimic. Insa nu pot sa neg complet posibilitatea, fiindca orice e posibil. Si sunt unele chestii care se petrec si care chiar te fac sa te intrebi daca o sa o mai ducem mult asa... Dar vom vedea atunci, desi cred in mare parte ca e doar o alta alarma falsa.

| unione a răspuns:

Gloss, se poate si sa arunce cu bere pe noi? Spuma Party

| Dobitoc a răspuns:

O sa ploua cu bani in 2012 si o sa murim batandu-ne unul cu altul.

| Dobitoc a răspuns:

@ unione, ar fi foarte bine :X

| NeverTheLess a răspuns:

Stii, asa s-a spus si despre anul 2000 si despre 06. 06. 2006 si nu a venit nimic raised eyebrows. Baliverne. Nu stie lumea ce sa mai inventeze. Ma intreb dupa ce trece 2012, ce-o sa mai apara?

| Alexandra_3922 a răspuns:

Sincer nu cred, asa se spunea si despre anul 2000 ca va veni apocalipsa si se va distruge pamantul si ete ca am trecut de 10 ani de asa-zisa "apocalipsa", acum cum o vrea Dumnezeu, dar eu nu cred...asta e doar un motiv pe care il bag maik-mii in fata cand ma pune sa invata... ii zic ca vreeau sa imi traiesc viata nu sa invata pentru ca oricum in 2012 vine apocalipsa si nu o sa imi ajute cartea cu nimic ::**:*:*:*::**: