| Goanta_Matei-Cosmin_1997 a întrebat:

Ce parere aveti despre apocalipsa din 21 decembrie 2012

Răspuns Câştigător
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,daca te vei uita cu atentie pe TPU, vei gasi tot mai multe intrebari de acest gen.Cu siguranta, raspunsul meu va fi acelasi intotdeauna"SFARSITUL LUMII NU VINE IN 2012". Asta pentru ca nimeni nu stie cand va veni acest sfarsit al lumii, doar Dumnezeu. Poate ca va veni, dar din cauza crizei economice, care este din ce in ce mai mare.Nicidecum din cauza unor meteoriti, incalzirea globala, tsunami sau mai stiu eu ce.Pa-pa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LifeIsColour):

' "SFARSITUL LUMII NU VINE IN 2012". Asta pentru ca nimeni nu stie cand va veni acest sfarsit al lumii...'
Ciudat laughing

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu va fi nici o Apocalipsa pe 21.Noi,oamenii ne vom curata in timp singuri.Incet si sigur.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Nu stie nimeni nimic, numai Dumnezeu, poate va fi poate nu, intrebarea e, esti pregatit sa-ti vezi Dumnezeul?
http://www.divinerevelations.info/....../index.htm

| AtateaConditii a răspuns:

Apocalipsa este deja pe pamant. Nu vezi la stiri: Tata isi omoara copilu, boschetari de foame manca cainii de pe strada, iubitu si-a omorat prietena din gelozie si vrei sa iti mai spun ce parere am despre apocalipsa? Poi sa dea Domnu sa vina dar nu inainte sa ma pocaiesc ca sa scapam de lumea asta jegoasa.happy Pace.

| EvaneSScence a răspuns:

Eu ma gandesc deja la Mos, zau ca nu ma tulbura deloc data asta de care vorbesti tu.

| DianaIsHere123 a răspuns:

Eu nu cred ca va avea loc..doar dumnezeu stie ce se v-a intamplawinking.de ce intrebi?

| AntoniaRaluca a răspuns:

Nu e corect sa il numim apocalipsa!
in biblie exista capitolul Apocalipsa, dar nu inseamna sfarsitul luimii.
cu siguranta va fi ceva interesant, deoarece calendarul mayas spune ca o planeta(nu tin minte care), v-a disparea pentru o bucata buna de vreme din raza noastra de observatie

ceva se va intampla, dar nu se stie ce!

| d4ea a răspuns:

Vine.