| dendendenis a întrebat:

Voi ce votati la referendum? Eu votez NU.

5 răspunsuri:
| eurynomus a răspuns:

Eu am drept de vot si o sa votez DA sa scape tara de un betiv chior si handikapat laughing

| RyGoLeTa a răspuns:

Buna! Eu inca nu pot vota, insa daca as putea as vota nu, deoarece nu vreau ca tara sa fie condusa de Crin Antonescu, mai bine Basescu decat el.Parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Antonescu are ochi de drogat si e un analfabet, mai degraba basescu.
PS:Stiti ca daca nu merge 50% din populatie Antonescu pierde? Si voi v-ati uitat putin la realitatea ce procentaj e? Hai ca va spun:26, 89% la ora 17.00 si mai sunt 3 ore! Ar trebui sa se retraga antonescu NU ARE NICI O SANSA

| mariuseu12 a răspuns:

Eu nu am drept de vot dar daca as avea as vota tot nu...
parerea mea

| IzabellaVanessa a răspuns:

Nu am drept la vot, dar as vota DA ..acum ma rog fiecare cu opinia lui happy