| LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu a întrebat:

Voi impotriva a ce sunteti?

13 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Din punctul meu de vedere, fiecare e liber sa faca ce vrea, indiferent daca este ceva negativ sau pozitiv, Insa in ceea ce ma priveste, sunt impotriva ignorantei, ipocriziei, linguselii, integrarii in "majoritate" doar pentru a nu fi lasat pe dinafara, violentei fara un motiv bine intemeiat, exploatarii animalelor, alcoolului in exces, drogurilor, fumatului si altele care nu imi vin in minte acum.

| PufuleţiCuCaramel a răspuns:

USL laughing))

| adinaciosescu a răspuns:

A drogurilor, a violentei de orice fel asupra oamenilor si animalelor, a falsitatii,, prostiei...

| GabiiHaș a răspuns:

A prostiei umane.
P.S.-Nu te jignesc pe tinewinking (in caz ca asta ai intele don't tell anyone )

| Mădă0611 a răspuns:

A nesimtirii.

| LolaLollita a răspuns:

Scurt si la subiect: sunt impotriva violentei si abuzului de orice natura.

| TheStory a răspuns:

Sunt impotriva oricarei neleguiri.
Daca tot protestez impotriva la ceva macar sa merite si sa faca mai multi oameni fericiti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Impotriva ACTA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt impotriva celor care sunt impotriva la ceva. Nu suntem la fel, trebuie sa existe si categorii de oameni care nu ne convin noua. Trebuie sa existe si ucigasi, si violatori, si hoti, si nesimtiti. Daca nu ar exista, nu am mai invata nimic de la viata. Am fi perfecti. Perfectiunea nu exista, obisnuiti-va cu asta. Fiecare are dreptul sa faca ce vrea cu viata lui. Daca va considerati liberi, asta faceti. Va traiti viata cum vreti, daca nu faceti asta, sunteti doar niste detinuti in aceasta lume.

| Antoniacopiluța a răspuns:

A mincinosilor, nesimtitilor, smecherilor, a violentei, a drogurilor, la lumea asta rea.

| OaNaArEcOnTpEtPu a răspuns:

A violenței în familie și nu numai.