| SkandallKamataru a întrebat:

Voi stati la bloc? Băi frate deci nu e zi sa nu aud o bormasina si nu inteleg ce dracu fac vecinii astia ca de juma de an deodata asa random auzi ca da unu gauri in perete laughing
Fir-ar mama lor de bormasini cu cine le-a făcut, au facut astia bormasinile sa nu pot eu sa dorm

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Dormi si tu noaptea, ca ziua lumea munceste.

| J0B0MAT a răspuns:

Lasă că și tu dădeai cu petarde în blocuri.Meriți zgomotul ăsta.

| SkandallKamataru explică (pentru J0B0MAT):

Si o sa mai dau, pana nu ma ia poliția nu ma potolesc

| J0B0MAT a răspuns (pentru SkandallKamataru):

Dacă ne spui pe unde stai, o să îți facem noi această bucurie.

| SkandallKamataru explică (pentru J0B0MAT):

Daca esti fata, cum iesi din inima ta a doua pe dreapta, daca esti baiat atunci pe unde ai iesit, direct inainte laughing

| J0B0MAT a răspuns (pentru SkandallKamataru):

Nu am inimă.
Dar dacă nu vine poliția, e bine totuși că ai o oarecare pedeapă de la cei cu bormașina, poate o fac și intenționat pentru că îți știu apucăturile, who knows.
Mi-aș cumpăra și eu o bormașină ca să îi enervez pe unii vecini care merită, dar se poate rezolva și de la un upgrade la boxe.

| SkandallKamataru explică (pentru J0B0MAT):

A deci eesti fata, de-aia erai asa geloasa pe mine.