| SuntPrezent13 a întrebat:

Voi sunteți de acord cu afirmația banii vin ușor în ziua de azi?

Răspuns Câştigător
| AnemonaP a răspuns:

Nu. Banii vin cu cap.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Politicienii au bani care vin usor, aia care fac afaceri ilegale mai devreme sau tarziu sant prinsi de mascati sau anaf.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da.
Usor in sensul "incet" sau "lent".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă vin din furt și escrocherii, trafic uman, chestii de genul, atunci da.

| Holiday a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca din astea veneau atat de usor, se apuca toata lumea de astfel de activitati. Oricare dintre ele implica niste riscuri pe care nu multi si le asuma. Si nici obtinerea banilor in felul asta nu e pentru toti fraierii. Cand esti tantalau, daca te apuci de asa ceva, nu apuci sa faci bani.