| Idkidk a întrebat:

Voi v-aţi îndrăgostit vreodată pe un joc, site online, etc. de o persoană?

Răspuns Câştigător
| Florentina9210 a răspuns:

Ah, e mai complicat. In urma cu 4 ani, am cunoscut un baiat, super de treaba, mi-a dat sfaturi multe si practice. Avem multe chestii in comun: orgoliul, egoismul, mandria, vanitatea. Avea cont pe Steam, mi-a trimis si mie invitatie la diferite jocuri, faza e ca ne placea la amandoi jocul PlanetSide. Tin minte ca petreceam noptile vorbind cu orele pe messenger, mai aveam si probleme cu mama care ma tot intreba ''iar vorbesti cu Lee'' si ii spuneam ca da si ma lasa in pace. Nu aveam somn, nu stiu daca era din cauza lui sau a mea.e mai complicat. In ultima perioada am vorbit mai putin decat la inceput, bine acum s-a mutat cu iubita lui, eu la fel imi ocup timpul cu iubitul meu si nu prea mai imi ''arde'' sa joc jocuri cu altii. Bine nu ne uitat zilele de nastere. Cand vad mesaj de la el parca mi se lumineaza sufletul. E un prieten foarte bun. Si nu cred ca voi mai gasi vreodata o persoana ca el...

| Idkidk explică (pentru Florentina9210):

Eu nu am păţit asa niciodată...

| Florentina9210 a răspuns (pentru Idkidk):

Nu e timpul trecut.

| Idkidk explică (pentru Florentina9210):

happy

21 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Da, jucam acum ceva ani un joc cu un chat in el, un MMORPG, acolo mi s-a intamplat asta, era o fata super de treaba, ne-am placut reciproc mult timp, dar nu prea am mai tinut legatura.

| Idkidk explică (pentru Drimmero):

OO

| Drimmero a răspuns (pentru Idkidk):

Dar nu sunt ok relatiile de la distanta sau dragostea pe net, este cam aiurea, dupa parerea mea!

| Idkidk explică (pentru Drimmero):

Da, şi pe stardoll, care joc şi eu, sunt relaţii şi acolo.

| Drimmero a răspuns (pentru Idkidk):

Pierdere de vreme si de timp, n-are rost sa ma complic in asa ceva!

| Idkidk explică (pentru Drimmero):

Mda.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da. De toate cele enumerate.

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

laughing De cate? Ati format o relatie?

| DoarBogdan a răspuns (pentru DoarBogdan):

Pai de un joc(lol), de un site(TPU) si de o persoana.

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

:O OOO De ce persoana, de pe ce site?

| DoarBogdan a răspuns (pentru Idkidk):

laughing) Detectivul iar intra in actiune xD

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

Zi tot! rolling on the floor Varsă absolut tot!

| DoarBogdan a răspuns (pentru Idkidk):

Pai tocmai ce am mancat.

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

Aham, răspunde la mesaj.

| LoveSleep a răspuns:

Da. Era jocul ăla cu sticle de bere. Încă am sentimente pentru blonda aia. Mai ales când e dezbrăcată.

(Apropo de asta, realizezi cât de tâmpiți eram? Ne chinuiam să jucăm un joc stupid doar pentru a dezbrăca niște fete și a vedea niște poze...iar noi aveam acces la internet. Te-ai prins? La internet...smug)

| syd2 a răspuns:

Da, mi s-a intamplat de 3 ori prostia asta, si nu sunt fericit ca mi s-a intamplat desi e minunat sa iubesti pe cineva, daca e reciproc.

| Idkidk explică (pentru syd2):

Eu am iubit pe cineva pe Stardoll...