| SilviutaPisicuta1 a întrebat:

Vreau provocari! Celor mai bune dau funda multumesc

31 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Mananca cianura de potasiu.

| RAY a răspuns:

Te provoc sa imi spui ce varsta ai? daca tu esti acolo in avatar? daca esti virgina?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Pedoooo alert!

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce pedofil, iubita mea avea 18 ani si arata mult mai tanara, fata asta are vreo 19, 20

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Serios? Eu nu ii dai mai mult de 16 thinking

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Te-ai dat iar pe fete pana la urma?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai 17 ani, cunosc fete de 15, 16 ani care arata mult mai mature, egal nu sunt pedofil, fata a vrut provocari eu i-am scris ceva civilizat

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Ce provocari era sa-i dau? asta mi-a venit prin minte

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Cum sa nu. Foarte cumsecade sa o intrebi daca mai e fata mare laughing.

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

))))) Ai dramul tau de nebunie!

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

E cireasa de pe tort, cu siguranta sunt sanse mai mari ca poli sa ia campionatul decat sa fie ea fata mare

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Este incredibil si cand pun intrebari serioase radeti de mine, railor, va spun la viitorul meu iubit e campion de box ne casatorim dupa ce termin tratamentul de feminizare

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Oricate tratamente ai aplica pe corp si operatii... tot nu poti sa te compari cu o femeie care ADN-ul ii demonstreaza feminitatea!

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Numi darama visele, daca nu pot avea o fata nu-i nimic devin eu una, ai grija cum vorbesti ca nu ma dezvirginez cu tine sa stii ca fata ma refer

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Prostii, nu ai cum sa devii una, doar te nasti, nu te schimba parcursul.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Dar crezi ca personalitatea se poate schimba? sa gandesti ca o fata find barbat?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Nu... doar daca vrei tu sa pari una, atentie... sa pari, dar niciodata nu te poti compara cu o fata sau invers.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Sincer de ceva timp gandesc ca femeile, stiai ca ele se urasc intre ele ce crezi si eu la fel

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Intre femei observ ca este o competitie acerba)))) care mai de care, e o placere sa le privesti o cearta.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Mai pentru mine se lupta toate ce sa spun, uite ceva cool https://www.youtube.com/watch?v=kxRRRkXNRcY

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

laughing Nu ai vazut tot corpul. Poate arata asa la moaca dar sub sani are burta cat o balena. Nu ai de unde stii

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Desigur ca da cine stie

| Clorox a răspuns (pentru anonim_4396):

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

.bagă-ți degetul în coor și apoi linge-l.
linge săpunul, ăla de acolo din baie, îl vezi? bun
orice cu linge, mă Slivia, măă.
https://www.youtube.com/watch?v=sMbA-ZfYvh8

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

AM vrut sa iti dau cateva dar cand ti/am vazut nick/ul mi/a disparut a 3 cifra de la iq. acum sunt mai rau ca o maimuta. Mersi frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie-ti "sl*t" pe frunte cu un marker permanent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te gandi la nimic timp de o ora

| Yasmin875 a răspuns:

Ia un pahar cu lapte și toarnă-l pe tot, incat să ai părul și fața complet ude.

| m1dn1gh7 a răspuns:

Te provoc sa citesti o carte pana incepe scoala.

| bookofknowledge a răspuns:

Ridica o mine pe cap si n-o lasa sa cada in timp ce bei cocktail rece de ingheata creierul si citesti pana termini cocktail-ul cat se poate mai mult din baltag

| fgddffdfddgdgdfgdf a răspuns:

Te provoc să ne arăți pzdawinking