| PreaDulcePreaFin a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o lopata, ce model sa aleg?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta una care sapa singura... Sau ceva de firma... Si cumpara-ti si o grebla, ca sa nu se simta singura laughing laughing

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde la ce o folosesti. Poate te pregatesti pentru iarna.Pentru zapada.

| PreaDulcePreaFin explică (pentru darrio2007):

Nu, ca accesoriu, sa o port in spate

| greyhound a răspuns:

Dry Cooker am auzit ca face treaba buna

| Naяutσ a răspuns:

Model economic, adica '' imprumuti'' si tu una de la vecinu! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e pentru produs, sa fie flexibila sa nu o doara pe partenera, daca vrei sa muncesti, cumpara una tare laughing

| PreaDulcePreaFin explică (pentru anonim_4396):

Pentru partenera am o masa, o bat cu ea, m-am obisnuit, sa obisnuit si ea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alege ce-ti place.

| comsacodrut a răspuns:

Lopata pentru ce? Pentru zapada, sa sapi ceva.Iti recomand sa cri si tu una vecinului daca du-te la bricostore

| igrek a răspuns:

Una șmecheră : furată.

| Vasu27 a răspuns:

Doamne ajuta!