| mardeamor a întrebat:

Vreau sa pun o intrebare care sper ca va fi citita de cei credinciosi si ma vor ajuta cu un raspuns.rugaciunea sfanta marta cea care se face timp de 9 marti este adevarat ca ti se indeplineste dorinta dupa? eu am inceput si deja am 7 saptamana de cand o fac si cred cu tarie ca ma va ajuta. cei care nu cred si au chef de glume sa nu raspunda.doar cei sinceri multumesc din suflet.astept raspuns, daca cineva s-a rugat sau cunoasteti pe cineva ori pe net vreun caz in care i s-a indeplinit dorinta astept raspunsul!

1 răspuns:
| oz a răspuns:

Gandeste-te cat de frumos ar fi daca rugaciunea ar fi fost adevarata.Nu mai exista foame, cancerul era o boala curabila, orbii vedeau, surzii auzeau, paralizatii mergeau. Ups, prietena noastra REALITATEA nu permite una ca asta. Oamenii mor de foame, oamenii mor de cancer, orbii nu vad, surzii nu aud, paralizatii nu merg...
Nu vreau sa iti rapesc nimic, mai ales credinta. Dar gandeste-te putin inainte sa faci ceva, nu iti construi iluzii.