| Sara2 a întrebat:

Vreau si eu surse sigure, cleo si emma din h2o au murit sau nu? daca nu, de ce ies barfele astea? pe 9 martie 2009? deci cine stie sigur? mersi

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| amaadina a răspuns:

Cum sa moara?laughing normal ca nu au murit =)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca nu au murit nu mai leau placut lor sa joace

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar ema a murit pacat... dar daca iti placea de ea...asta este. a murit pentru ca vroia sa-si pune silicoane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murit nimeni! emma s-a dus sa joace in filmul "the messenger 2"! si cleo nu stiu!

| izabela1234 a răspuns:

Phoebe nu a murit are copil.e bine isi creste copilul s-a lasat de droguri.
Dar de emma nu stiu nimic.

| AAandreeaAA a răspuns:

Nu, nu au murit! de unde ai scos aceasta tampenie?

Întrebări recente