| eb4ever a întrebat:

am si eu o mare dilema...este cumva adevarat ca phoebe tonkin (cleo din h2o ) a murit sau sunt doar zvonuri rautacioase? si am mai auzit faptul ce emma este inlocuita de catre indiana evens.si ca o s-o cheme in serial bella... dar cand apar episoade noi in formula asta cleo-bella-rikki? mersi

74 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu cred ca sunt numai zvonuri.winkingCauta pe net si o sa iti de-a acolo mai multe detalii.happy
Succes!winking

| MADALINAAAA a răspuns:

Zvonurilaughing
cu siguranta.

| Teooo a răspuns:

Ca ea va fi inlocuita este adevarat! Dar nu a murit. Si eu m-am speriat foarte tare cand am intrat pe un site dar ele au filmat h2o 3 cum sa moara? Daca dai pe net de exemplu ''claire holt/phoebe tonkin/cariba hein a murit iti va da ca a murit. Cineva a inventat asta si s-a raspandit peste tot.

| Teooo a răspuns:

Si inca ceva daca dai asta pe engleza nu vei gasi nimic.

| cutie a răspuns:

Iti zic eu cum e sper sa primesc o fundita.Phobe Tonkin nu a murit intr-un accident de masina. Emma va juca in alt film asa ca pleaca din h2o si in film ea se muta in alt oras chiar in ziua cu luna plina.Ash si Charlote dispar.In locul Emei vine bella care are aceleasi puteri ca emma.Zane se desparte de Rikki.Zane vrea sa se razbune prin a spune secretul fetelor la toti. Apare si Will care cade si ea in bazinul cu luna dar nu are coada.Primeste in schimb puteri fantastice.Cam asta.In Romania apare in toamna.

| Uana_5406 a răspuns:

Nu e adevarat

| デイダラくん a răspuns:

Bella este o cântăreaţă, şi a devenit sirenă de la vârsta de zece ani ani, intr-o pestera din Irlanda, potrivit nick.co.uk. Phoebe conform anului 2009 in prezent este foarte ocupata cu filmarile pentru h2o just add water 2009-1010 care are 26 de episoade ^.^ deci...NU!

| raloosc a răspuns:

Ce fan infocat esti u maiwinking! sfatul meu e sa cauti pe net

| cenusel a răspuns:

Este adevarat. Phoebe Tonkin a murit in accident de masina din cauza drogurilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe IMDB si vezi acolo tot ce vrei despre actori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este ade varat ca ema din h2o a murit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca cleo din h2o a murit asta e si intrebarea mea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta sunt doar zvonuri rautacioase.cauta pe net si vei vedea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu daca e adevarat ca phoebe tonkin a murit.asa cred ca emma va fi inlocuita si ca o va chema bella... dar nu stiu cad vor aparea episoadele noi din h2o.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Serialul 3 va aparea pe 14 august 009

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt numai vrajeli, emma s-a mutat cu familia in alt oras si nu mai poate participa, este inlocuita de bella(indiana evens). Deci h2o just add water season3 este cu Rikki, Cleo and Bella.Adio Emma tu ai fost tare si ce a mai frumoasa. Te iubesc, voi uita niciodata, dar chiar poate vin si eu in australia sa te intalnesc, mersi emma pentru tot ce ai facut la H2O, esti cea mai tare! Adio!cryingbroken heart

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna bine cleo bella riki dar ema e mai buna 100%
dar vom vedea noi
ce va fi ori ema ori bella
apropo ma num vera vernes am 10 ani si sunt din turda jud cluj daca aveti nevoie de mine adresa este vera.vernes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cleo nu a murit dar emma vafi inlocuita cu bella

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cleo nu a murit! da da asta e adevarat emma va fi inlocuita de bella!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ea a murit si emma si rikki se drogheaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca emma traieste dar cleo a murit datorita supradozei de droguri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au aparut de ceva timp(nu demult)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu phoebe tonkin nu e moarta si te claire holt este vorba ca se droga si parintii ei au mutato

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot sa cred criar emma nu putea sa moara cleo? chiar emma imi vine sa pling.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A murit ema da este adevara in acicident de masina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deja au aparut episoadele.cap sec!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai o sa apara episoade noi din aprilie da nu stiu exact data.Se spune ca a murit pentru ca se droga si fuma.Acum nu stiu nici eu daca ii adevarathappy