| anonim_4396 a întrebat:

Wooooooow woow woooow uitati-va la asta deci e scarbos si penal si iaaaaau uraaaat si incredibil :-O Cica Justin Bieber nu exista e unu de 51 de ani ma rog vedeti voi. http://www.youtube.com/watch?v=lY89NfIZcyQ&feature=playe r_embedded
Ce credeti?

6 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

E o gluma de prost gust. laughing Daca te-ai uita putin la emblema celor de la CNN si la emblema din video ti-ai da seama imediat.
O zi buna! happy

| GuessWho a răspuns:

Wowwwwwwwww=))
SI atitea fete ineebunite dupa un pedofil =))
Tseapa>:)

| cornel a răspuns:

Mai vazui acest video de 10 oristraight face

frate.mai datil naiba pe justin asta.frate.

| chupachups1234 a răspuns:

Mie nu-mi prea vine sa cred adica in toate pozele arata... ca un om normal si cand apare la TV sau concerte nu il fardeaza sau ceva? Isi dadeau ei seama... Doar mastile alea nu par chiar asa reale ca la desene. straight face

| chupachups1234 a răspuns:

Mda imi dau si eu seama ca e o panarama. Daca te uiti la poze cu biberon iti dai seama cat de reala e fata lui de prost.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

rolling on the floor cati invidiosi pe bietu` copil incat uite ce au mai scoslaughing