| Affda a întrebat:

"A place" un cuvant ingenios.
Daca un baiat, din scoala se uita insistent la tine ...inseamna ca te place? Si cand te vede te priveste si dupa lasa capu in jos? ca si cum nu m-ar fi vazut?
In schimb,nu prea iese, din clasa, ce credeti?
[Ana -Fata] happy

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

De obicei te cam uiti pe unde mergi, fie ca iti place, fie ca nu. Atunci cand intalnesti o fata, e normal sa te uiti la ea, din cap pana-n picioare. Si daca mai este si frumoasa...te uita Dumnezeu cu privirea pe ea. Daca baiatul se fofileste atunci cand privirea lui e observata de fata, inseamna ca el e cam pampalau sau ceea ce numesc unii, timid. Daca baiatul sta mai mult in clasa, inseamna ca nu are ce face afara, cu exceptia unor nevoi speciale.

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Te place si cred ca este putin rusinos