| alinn93 a întrebat:

Acum 2 zile am avut un contact neprotejat cu prietena mea si accidental am ejaculat putin in ia sa zic asa... ia peste 5-7zile trebuie sa-i vina ciclul menstrual
Care sunt sansele sa ramana insarcinata

Răspuns Câştigător
| ChocolattexD a răspuns:

Sunt şanse foarte mari să rămână insărcinată, deoarece poate fi în perioada fertilă, când şansele să rămână insărcinată se dublează.În general, perioada fertilă e înainte de menstruaţie cu 5-6-7 zile înainte de menstruaţie, si după menstruaţie, dar ca să poţi calcula după calendar, durează 6-7 luni. Oricum, sunt cele mai mari şanse ca ea să fi rămas însărcinată. Baftă şi ai grijă de tine! Fundă? puppy dog eyes

7 răspunsuri:
| Biuka a răspuns:

Avem un viitor tătic pe TPU! :* Baftă

| wolder a răspuns:

Daca ti-ai dat drumu IN ea sunt cele mai multe sanse. Daca viitoare fi mai rezistent

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mari, exista risc si fara sa ejaculezi daca nu va protejati,, dar in cazul de fata ai marit enorm sansele

| Catalin150396 a răspuns:

Sa ai o fetita/baietel sanatoasa/sanatos!:* Felicitari! Catalina/Catalin sunam destul de bine happy

| Stanciu_Anees_1986 a răspuns:

Sansele sunt mari 99 % dar poti ava norocul sa nu fie ...sa-si calculeze zilele fertile si apoi sa-si faca un test de sarcina...

| alinn93 explică:

Mai astept pareri. Ms frumos

| aolomifrica a răspuns:

Eu am patit aproape la fel... dar nu mi-am dat drumul in ea... zilele astea ar trebui sa ii vina ciclul prietenei mele sad Sper sa vina. Stiu cum te simti, sper sa nu se intample nimic. Fi tare