| Adrian1990 a întrebat:

Am făcut sex neprotejat cu prietena mea, pe la mijlocul actului ca sa zic așa m-am oprit. Nu am ejaculat absolut deloc.
Exista vreun risc ca ea sa rămână însărcinată dacă peste 2 sau 3 zile trebuie sa i vina ciclul?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In situatia descrisa cel putin d.p.d.v. teoretic NU exista posibilitatea sa se poata forma sarcina chiar si in cazul in care actul sexual este intretinut in zilele perioadei fertile. Iar in cazul in care actul sexual este intretinut in zilele care NU fac parte din perioada fertila a ciclu menstrual, orice posibilitate de formare a sarcinii dispare in totalitate. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Nu exista risc de sarcina daca trebuia sa-i vina menstruatia peste 2-3 zile.

| Andreeush a răspuns:

Nu sunt șanse să rămână însărcinată.

| alina2k18 a răspuns:

Sanse 0

| MademoiselleCosmina a răspuns:

In niciun caz.

| Ale5184 a răspuns:

Nu