| lleylla a întrebat:

Acum ceva timp, am fost cu iubitul meu la mine acasa.Eu eram peste el si ne sarutam, iar cand m-am ridicat am observat ca blugii imi erau patati chiar in zona respectiva.Era de la el, pentru ca stiu sigur ca nu sunt eu"de vina". ce anume era de la el?

11 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Si eu cred ca era de la tine, te-ai incins tare? Doara nu s-a frecat de pantalonii tai. Si spun asta pentru ca l-ar fi durut.
Daca ar fi facut totusi asta, nu ai de ce sa te temi, pentru ca aia micuti is facuti sa navigheze prin alte ape, nu prin pantaloni.

| Pho3nix a răspuns:

Daca aveai blugii rupti sigur ai ramas insarcinata. Doamne.
Era sperma. Ce putea sa fie?
S-a excitat si s-a scapat.

| Dan a răspuns:

Ma faci sa rad, la ce ai spus, tu nu stii ce era de la el? Ma uimesti! Noroc sa ai!

| deea40 a răspuns:

Nah puteau fi pantaloni patatzi iniantede asta dar sa nu iti fi dat uh seama

| εїз a răspuns:

Pătată presupun de spermă, nu?
O fi scăpat şi el, totuşi e băiat, dar dacă tu erai dezbracată, şi el şi. a dat drumul în tine, poţi rămâne gravidă, dar cum ai formulat tu întrebarea, aproape că este imposibil, dacă era doar o pată, poate şi. o fi dat drumul că era prea excitat, este posibil şi asta, dar nu cred că putea ajunge în vagin, şi dacă ar ajunge, trebuie să ajungă foarte adânc ca să fi însărcinată, aşa că nu îţi fă probleme, slabe şanse să rămâi însărcinată.
Pa, pa

| Munchkin a răspuns:

Aveai pantalonii pe tine, cum dumnezeu sa ramai insarcinata? laughing
Cu alte cuvinte nu, nu exista nici cel mai mic risc.

| ana_3219 a răspuns:

laughing) cum sa ramai insarcinata?!?!?! nu ai cum. dar data viitoare daca iti da jos blugii sigur ramai laughing)

| Alina. a răspuns:

Buna! Spui ca erati imbracati, daca erai patata pe interiorul pantalonilor era de la tine, pentru ca atunci cand te exciti si tu te umezesti si elimi o secretie. Daca era de la el, nu poti ramane insarcinata prin blugi.

| lleylla explică:

Eram imbracatilaughing

| lleylla explică:

Sunt sanse sa raman insarcinata?straight face

| Kretu01 a răspuns:

Era lapte de cuc ce putea sa fie laughing