| Vampir007 a întrebat:

Ai facut sex / dragoste doar pentru a se simti bine partenerul, acesta fiind unicul scop placerea lui?

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu! Sexul se face in primul rand pentru propria placere/necesitate, fara insa a-ti neglija partenerul/partenera!

| Suck a răspuns:

Nu... nici nu as face asta.

| RaisaPretty a răspuns:

Da. E cam trist cand un baiat se multumete de la o fata doar cu o partida de sex/

| Mihai123211 a răspuns (pentru RaisaPretty):

Poti sa-mi spui si mie care sunt cele mai excitante zone pentru o fata cand e vorba sa ajunga la orgasm?

| RaisaPretty a răspuns (pentru Mihai123211):

Sani, coapse, gat. Pasarica

| IceKitty18 a răspuns:

Da...cand sunt pe " stop" atat de mult vreau sa o fac, dar nu o facem, asa ca jucandu.se cu sanii mei, imi place sa il satisfac

| IceKitty18 a răspuns:

Dar cu sexul niciodata, pentru ca mereu vreau si eulaughing