| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor! I-mi place de o fata si am de gand sa-i marturisesc la banchet care este poimaine.
Sansele sa accepte sunt cam 50-50 asa ca am nevoie sa-i zic ceva sa o dea gata
Tin sa mentionez ca are o slabiciune pentro japoneza, animeuri si alte chestii de genul asta
Sa-i zic ceva de genul Watashi wa anata ga suki shitte iru?

37 răspunsuri:
| GizazCraist a răspuns (pentru GoldCobra):

Mai rar una ca ea

| GizazCraist a răspuns (pentru GoldCobra):

Mai rar ca ea crying

| HermioneLove a răspuns (pentru CRISS69TM):

Auzi tu iti dai seama asa un pic macar ce prostii spui? straight face cum vorbesti cu un om asa!? fiecare om este important si Dumnezeu ne-a creat cu un scop nu ca altii sa rada de ceilalti! care-i problema ta cu ce asculta el? manifesta-te in alta parte! nu pe TPU! se vede ce minte ai!

| HermioneLove a răspuns (pentru GizazCraist):

Asa s-a intamplat si la mine!(isi face mai multe conturi)

| GizazCraist a răspuns (pentru HermioneLove):

Stiu e ostrarcizant
am destui tampiti pe care trebuie sa-i suport in realitate
acum trebuie sa suport unul si pe un site pe care oamenii ar trebui sa se ajute intre ei

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Spune-i "Okonau seppuku"

| GizazCraist a răspuns (pentru BogdanelululTheGodfather):

Cei aia si e cam tarziu