| Pickkapichii a întrebat:

Alimentatia si stilul de viata are vreo legatura cu erectia? Am avut un iubit care facea sport de performanta si penisul era mai intarit decat la altii si dupa prima ejaculare nu trebuia sa ia o pauza mare.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Are legătură și alimentația și sportul

| mihai69 a răspuns:

Normal că are. Plus că ăștia uneori mai iau și steroizi, care într-o primă fază, accentuează virilitatea. Că ulterior rămân impotenți și psihopați, asta nu prea îi deranjează, dacă le rămân „pătrățelele".

| alina2k18 a răspuns:

Sa stii ca si eu am fost impreuna cu un sportiv, o avea de 20 cm si da, tare tare, haleleu laughing ce amintiri laughing
Da, deci cred ca are legatura, ca si ala facea 2-3 antrenamente acasawinking CU MINE, pe zi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da are legatura, este chiar crucial sportul de performanta intãreste muschii pelvieni si alimentatia sanatoasa mentine erectia pentru mai mult timp.