| petro21 a întrebat:

Am 11 ani iar penisul are 7 cm.E ceva normal sau nu?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
26 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Anormala e intrebarea pe care o pui, dar sa fiu sincer cu tine, 7 cm e putin prea putin. In ritmul asta la 20 ani o sa ai abia 25-30 cm. Ce ai sa faci cu o put.za asa mica?

| petro21 explică (pentru suntserios):

Daca la 10 ani marimea normala a penisului e de 5, 13 cm iar eu la 11 ani o am de 7 cm unde o vezi u asa ''MICA''? vrei ca la 20 de ani sa o am de 40 cm?laughingma crezi magar?

| Anonima264 a răspuns:

Da!

| elenusa12 a răspuns:

Da este normal.dar nu ar trebui sa te intereseze asta acum, acum ar trebui sa te intereseze fetele nu peninsul, decat daca esti gay

| petro21 explică (pentru elenusa12):

Nu sunt gay doamne fereste..imi plac fetele..doar ca am pus o simpla intrebare.

| GoguSteriade a răspuns (pentru elenusa12):

De ce, pe tine daca te intereseaza cum iti arata "pasarica" esti lesbiana? Nu dai ochii cu ea, n-o speli si n-o aranjezi?

| petro21 explică (pentru GoguSteriade):

Bine zis.

| elenusa12 a răspuns (pentru GoguSteriade):

Ma enervezi, este evident ca nu sti sa vorbesti cu o fata, poponarule.

| GoguSteriade a răspuns (pentru elenusa12):

Cu o mucioasa de 12 ani ca tine evident ca nu am ce vorbi.

| elenusa12 a răspuns (pentru GoguSteriade):

Cand oi sti sa vorbesti romaneste poate reusesti sa te intelegi cu o fata, chiar si de 13 ani, daca stii sa calculezi.

| GoguSteriade a răspuns (pentru elenusa12):

Pardon, n-am fost atent. Ce mi-e 11, ce mi-e 13, tot acelasi rahat mananci. Tu imi vorbesti mie de scris? Buna gluma.

| GoguSteriade a răspuns (pentru elenusa12):

La dracu, n-ai implinit 13 ani, mananci ****.

| elenusa12 a răspuns (pentru GoguSteriade):

Mai am cateva luni, tu care nici macar nu postezi data de nastere, normal daca esti prea batran sa navighezi pe site-uri de astea, cauta si tu site-uri pentru mosii.

| GoguSteriade a răspuns (pentru elenusa12):

Vezi ca nu ai habar sa scrii? "Mosii" se scrie? De ce mi-as posta data de nastere? Tu, pana la alea cateva luni mai ai de mancat o paine.

| elenusa12 a răspuns (pentru GoguSteriade):

Ca sa stii eu nu mananc paine.

| GoguSteriade a răspuns (pentru elenusa12):

Mamaliga, atunci.

| elenusa12 a răspuns (pentru GoguSteriade):

Nici de aia nu mananc

| GoguSteriade a răspuns (pentru elenusa12):

Rabzi de foame, tii regim, esti grasa.

| elenusa12 a răspuns (pentru GoguSteriade):

Nu imi place si atat, daca tu mananci o paine la fiecare masa este treaba ta.

| Costache_Tin_1956 a răspuns:

La el sau la tine?

| BadSoGooD a răspuns:

Mai trage de ellaughing sa ajunga la 8-9 Cm si o sa fie mai bine.

| Neymardasilva11 a răspuns:

Nu stiu despre tine dar eu la varsta ta aveam 10-11 in pantaloni.