| Metin2Empire a întrebat:

Salut.Am 13 ani si am penisul de 15 cm.E normal la varsta mea sa il am atata? Imi puteti da o lista care sa fie de genu "la 10 ani ar trebui sa ai penisul de X cm". Multumesc

Răspuns Câştigător
| Purec a răspuns:

"Ce aiurelii cu uni copii, copile tu esti copil nu intelegi eu la ani tai imi masuram inteligenta pe internet nu scula"

Si nu iti dadea cu minus? laughing

Si ca sa raspund si la intrebare: Un asemenea tabel nu exista din pacate pentru ca dimensiunile variaza foarte mult de la o persoana la alta.Insa la 13 ani, 15 cm este ok.Probabil nu va mai creste foarte mult in anii ce vor venii, dar este foarte bine si te poti considera multumit ( chiar bine dotat). Bafta happy

10 răspunsuri:
| Purec a răspuns:

Nici eu nu te-am jignit, te-ai facut singur de ras happy. Asa da-mi ignore repede laughing

| RAY a răspuns:

Ce aiurelii cu uni copii, copile tu esti copil nu intelegi eu la ani tai imi masuram inteligenta pe internet nu scula

| RAY a răspuns (pentru Purec):

Nu faceam teste de inteligenta

| RAY a răspuns (pentru Purec):

Nu vad ca e asa amuzant

| Purec a răspuns (pentru RAY):

E amuzant pentru ca spuneai ca la varsta lui iti masurai inteligenta, dar nici pana acum nu ai invatat unde trebuie sa pui cate 2 de "i"

| Xenor a răspuns (pentru Purec):

Ceva ii teribil de gresit cu voi generatia asta care-si masoara scula si-apoi vin si-ntreaba pe net diferite tampenii. P.S: pun pariu ca-i doar o incercare penibila de-atrage atentie asupra ta.

| Purec a răspuns (pentru Xenor):

Eu unul nu imi masor nimica, dar problema nu e la cel care isi masaora scula, ci la cel care vede o problema ca cineva isi masoara scula.Nu inteleg ce e gresit sa iti masori scula si sa itnrebi pe net. Asta e problema la noi la romani ca natie. Ca parca lumea nu intelege ca suntem oameni si suntem diferiti. Fiecare face ce vrea si traieste cum vrea. Ce te deranjeaza asa de mult ca omul isi masoara scula? Parca te-a pus pe tine sa ti de ea ca sa stea dreapta.

| Xenor a răspuns (pentru Purec):

1. La mana, a fost o greseala, comentariul nu tie vroiam sa ti-l adresez. 2. Daca tie ti se pare ceva normal asemenea tampenii, eu nu mai am nimic zis.

| Purec a răspuns (pentru RAY):

"Ce aiurelii cu uni copii, copile tu esti copil nu intelegi eu la ani tai imi masuram inteligenta pe internet nu scula"

Si nu iti dadea cu minus? laughing

Si ca sa raspund si la intrebare: Un asemenea tabel nu exista din pacate pentru ca dimensiunile variaza foarte mult de la o persoana la alta.Insa la 13 ani, 15 cm este ok.Probabil nu va mai creste foarte mult in anii ce vor venii, dar este foarte bine si te poti considera multumit ( chiar bine dotat). Bafta happy

| RAY a răspuns:

Purecule cand o sa am nevoie de cearta jigniri o sa te scot din ignor, eu nu team jignit inca

| Metin2Empire explică:

Nu te intereseaza ce fac eu la anii mei.Alte raspunsuri?