| FLAViЯ a întrebat:

Am 14 ani, am un iubit si suntem impreuna de jumatate de an. Atunci cind ne sarutam dar si in afara de asta, obisnuieste sa ma atinga pe fund. Sincer, nu stiu daca e normal sau nu, nu stiu cum sa reactionez. Eu il iubesc foarte mult, si el pe mine. Cum credeti ca ar fi ok s procedez? parerea voastra?

Răspuns Câştigător
| Alisa a răspuns:

Nu este nimic exagerat, dar daca tie nu iti place si nu te simti in largul tau, spune-i sa o ia mai usor si va intelege.winking

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Incearca sa discuti cu el si sa-i spui sa se mai abtina de la gesturi atat de indraznete. Sincer, cred ca e si vina ta, fiindca te-ai grabit. Totusi, la 14 ani e cam repede sa va sarutati pasional dupa doar 6 luni de relatie.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Pey e ceva normal.
Ai vrut relatie serioasa, acum suporta si ceea ce cuprinde ea!

| Ela_PuRpLe a răspuns:

E ceva normal mai ales pentru baieti.
Daca nu iti place spune-i.

| hugo a răspuns:

Ca tie nu iti placeoh go onnu te violeaza daca iti pune mana pe fundhappyso be calm, pune-i si tu mana pe fund sa fiti egalitongue

| Nita a răspuns:

Iti zic doar ca si eu fac la fel laughing pentru mine e ceva normal laughing acum nu stiu... daca nu iti place spune-i

| FLAViЯ explică:

Multsumesc mult lume... mie imi place, dar ideea e ca n'as vrea sa careada ca pot sa'i permit orice.mersi mult!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti mica si experimentezi. si el la fel.nu va lasati dusi de val.ca sa nu suferiti.stiu va inchipuiti acum ca lumea a inceput cu voi si se va si termina cu voi.nu e asa.vei avea multi iubiti.toate la timpul lor. dar intreaba si pe mama ta, ce parere are. te poate ajuta.si ea a trecut prin asa ceva.si stie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te atinge pe fund?! inseamna ca te iubeste mult!