| 2dmv a întrebat:

Am 19 ani si in timpul actului sexual rezist intre 10min si 1h, depinde cat de excitat sunt.As dori sfaturi sa rezist mai mult si sa ma pot stapani! Nu vreau medicamente sau sfaturi medicale ci ponturi si sugestii care sa imi foloseasca! Observatie, am o iubita foarte atragatoare si sexi, si ma incita deseori si as vrea sai rezist mai cu brio, totusi ea zice ca e multumita de 2 ani de cand stau cu ea, cum ma prezint laughing. Funda! tongue

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O ora ti se pare putin atunci esti o masinarie la pat multumeste-te cu cat ai acolo mai omule, eu si cu 30 de minute am destul dar o ora e prea epuizant.

| TitiDrLove a răspuns:

Sa rezisit mai mult laughing eu zic ca ai chef de lauda in primul rand.
o femeie in 15 minute poate avea si 4 orgasme. deci e indeajuns 20-30 minute happy!
Tu cu ora.si deja nu esti multumit.
Oricum de medicamente nu prea stiu,insa totul tine de mentalitatea ta,de ceea ce vezi, ceea ce te excita! Daca ai incerca tu sa te abtii de la ganduri, ai sa inveti sa te controlezi si o sa inveti sa rezisti happy

| TitiDrLove a răspuns:

Eu te cred. faci sex uneori si de la 14:00 pana pe la 13:30. dar cand se da ceasul inainte. sau cum?raised eyebrows

| Castiel a răspuns:

Si cat vrei sa faci 3 ore?-.- sunt alti care isi dau drumul in 3 minutelaughing zi merci cu 1 ora!

| AndaWest a răspuns:

Pai si cat ai vrea sa rezisti? dupa aia o sa devina numai buleala nu o sa mai simtiti aceeasi placere,daca faceti o data,mai stati de vorba,glumiti, va mangaiati si faceti iar, poti sa o tii asa mult timp

| Borgir a răspuns:

E vb de mental

| BuBuRuZaForEver a răspuns:

Oau cum sa nu fie multumita! cu asa crazy-boylaughinglaughing. Cine nu ar vrea un baiat asa de rezistentbig grin! Felicitari! Apropo ce mancare mananci sa-i dau si eu la iubitul meu sa reziste atata?

| Any_6060 a răspuns:

Daca bei vin rosu rezisti mult mai mult. Batfa big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca nici nu stati permanent amindoi, vreau sa zic numai amindoi.Cred ca doar va intilniti v-o trageti dupa care fiecare la casa lui.E ceva normal sa simtiti doar atit cit stati amindoi.Eu nu cred ca ati stat o noapte impreuna si ati facut doar o ora maxim.Cred ca v-ati dat in barci mai mult de juma'de noapte.Cred ca asta este singurul secret; Partide de sex degajat nu fugariti de timp intre doua ore.Nu ai cum in plina alergatura.Succes.