| irina7700 a întrebat:

Am 23 de ani si n-am avut nici un iubit pana acum. Ce sa fac ca sa gasesc pe cineva sau ce m-ar putea ajuta? E cazul sa-mi fac griji? Sunt cam ingrijorata pe tema asta si nu stiu ce sa fac.

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Las ca gasesti un fraier si tu in viitor, bolovani sunt multi irina, multa bafta

| Livelord a răspuns (pentru RAY):

Spui din propria experienta?

| RAY a răspuns (pentru Livelord):

Da

| Livelord a răspuns (pentru RAY):

Off, destul de grav...
Macar sper ca ai primit savarina!

| SkyPilot a răspuns:

Trebuie sa iesi mai mult si sa cunosti oameni.

| Alcyon a răspuns:

Sfatul meu e sa lasi lucrurile sa vina de la sine. Iesi in oras, fa cunostinta cu persoane noi, pana la urma o sa apara si ursitul tau. Totul e sa ai rabdare. Femeile disperate ii cam pun pe fuga pe barbati, asa ca ai grija ce semnale transmiti.

| Eduard619 a răspuns:

Call merolling on the floor)...glumesc asa faceam si eu nu este un capat de lume trebuie doar sa cauti acea persoana speciala cu care sa iti poti face un viitor...Sa-ti dau un exemplu daca in momentul asta ai fi cu cineva si dupa ai vedea ca acea persoana nu te iubeste ti-ar fi mai bine!?! nu cred deci asteapta momentul potrivit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil te-ai luat dupa alte inteligente care zic " doar stai si asteapta prostii sa se bage in linie" si de aia nu ai gasit pe nimeni.

| Delocimportant a răspuns:

Cauta si vei gasi.

| Valutzzzu a răspuns:

Pur si simplu n-ai avut noroc sau nu te implici tu mai mult. Poate esti frumoasa foc si baietii din cercul tau n-au curaj sa te abordeze din cauza unui refuz.Soo Fa tu prmul pas dac iti place vreunul.

| exilon1 a răspuns:

Nu îți fă griji. Ieși cu prietenii, poate îți faci unii noi, fii veselă, muncește pentru ce îți dorești. Și mare grijă! Să nu intri într-o capcană și să pici în brațele primului venit! Fii selectivă, pentru asta trebuie să definești foarte bine ce vrei de la un băiat.