| ioana1234567890 a întrebat:

Stiu ca e ciudat, dar nu m-am sarutat niciodata si am 17 ani. Imi e frica de mor, cum se face? Ceva explicit va rog. Nu imi spuneti ca totul vine de la sine ca nu cred. Funda

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ti-e frica de un sarut ce te faci cand el va vrea sa faca sex cu tine?

| neutrino a răspuns:

Daca tu nu crezi adevarul, aceasta este strict problema ta. Este adevarat insa ca multi tineri se saruta numai ca asa este cool, dar si pentru a avea o anumita experienta cu care sa se laude.

| Emilian65 a răspuns:

Daca tu nu stii sa saruti, te invata iubitul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul are sens. Ti-e frica. Motiv pentru care nu poti reusi si nici nu poti intelege ce trebuie sa faci. Fi calma, doreste-ti partenerul si executa ceea ce simti ca trebuie sa faci, cu timpul te vei obisnui. Experimentezi si vei ajunge sa faci asta din ce in ce mai bine.

| cipi90 a răspuns:

Cand te apropii de el,inchide ochii si fa ce simti, traieste momentul, nu sta incordata! nimeni nu s-a nascut invatat/a, o sa observi cu timpul ca nu toata lumea saruta la fel, asa ca stai linistita!