| bianka93 a întrebat:

Am cunoscut un tip la mine in likew...pare de treaba. dar e frt timid.de fiecare data cand ma intalnesc ca el ma sal si imi zambeste larg.happy oare ma place?

Răspuns Câştigător
| Alina0491 a răspuns:

Eu cred ca te place. Daca spui ca e timid dar iti zambeste larg asa da de inteles ca te place. Ar trebui sa afli mai multe despre el si apoi ai stii cu siguranta daca te place sau nu. Bafta :*

7 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Rade e tine! Daca i-ai scris asa cum ne-ai scris noua, sigur nu te place!

| Pacala a răspuns:

Oare nu inveti sa scrii? Ai 17 ani, da`o incolo, n`ai facut ore de limba romana? "likew", "ma place". doamne...

| smile a răspuns:

Buna! Cel mai bine ar trebui sa vorbesti cu el.Paate ii face doar placere sa stea in preajma ta si nu neaparat te place.Nu ai de unde sa stii ce simte cu adevarat pana nu vorbesti cu el sau el cu tine.In fine.doar ca iti zambeste nu inseaamna ca te place.succes.fundita?happy

| Miauti a răspuns:

Ce dracu e "likew, cand, place". Aaaa am uitat faceti scoala in Romania.

Si ce ai vrea sa faca baiatul ala > sa scoata limba, sa te scuipe? Nu te place ci pur si simplu zambeste la tine.

| manu123 a răspuns:

Sincer cred ca te place asa ca vezi cei zici sa nu inteleaga aleceva

| selly_9145 a răspuns:

Poate,dar sigur e foarte timid pentru a-ti spune asta...

| xyz_8313 a răspuns:

Pai eu cred ca te placebig grin.Incerca sa ii dai de banuit ca iti place de elsmug si poate atunci se va schimba si elwinking. Bafta;*.