| Anonim6382846 a întrebat:

Am făcut azi cu iubitul meu cam un minut fără prezervativ, după l-a pus și am făcut, și-a dat drumul, a făcut pipi, s-a spălat, după am făcut tot cam un minut fără și ne-am oprit. Dupa am mai facut oral și l-a băgat fără cam tot un minut și după l-am masturbat și și-a dat drumul. Poate să fie ceva grav, sunt șanse să rămân gravidă? Merg să iau pastila de a doua zi?

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu.

| Anonim6382846 explică (pentru mihai69):

Sigur? Dacă nu știi sigur iau pastila sper să spui ce trebuie

| mihai69 a răspuns (pentru Anonim6382846):

Foarte sigur.

| dullcat a răspuns:

Greu de inteles de ce va place sa traiti asa periculos, mai ales daca nu va doriti un copil. Teoria spune sa folositi mereu prezervativ, nu sa va jucati cu si fara, sa nu mai intelegeti nici voi nimic din acea partida de sex. Daca va place in practica sa sfidati teoria, asta e, riscati consecinte.

Erai in perioada fertila?

| PufuletiStarNesarati a răspuns:

Eu zic ca nu ai nimic, poti sta linistita, si eu am patit, am deja reduceri la pastila de adoua zi