| Roxy1234 a întrebat:

Am fost cu un baiat 2 ore si dupa aceea el s-a intors inapoi la fosta sa pritena mie inca imi mai place de el, dar lui nu ii pasa credeti ca in acele doua ore si-a batut joc de mm?

Răspuns Câştigător
| zelda a răspuns:

A stat cu tine 2 ore pentru ca voia sa te testeze putin si probabil nu i-au placut acele 2 ore petrecute cu tine. Nu ar mai fi cazul sa-ti placa de el pentru ca astfel de baiat nu prea merita atentie din partea ta. Dovedeste-i ca pentru tine el a fost doar un baiat cu care ai fost 2 orelaughing, fi indiferenta, arata-i ca nu-ti mai pasa de el.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa a facut bataie de joc.

| Zenithf a răspuns:

Eu cred ca daca vroia sa-si bata joc de tine te 'purta' pana te 'rezolva' si apoi te lasa. Zic mai degraba ca a profitat un pic de slabiciunea ta pentru el, si ca s-a simtit si el un pic bine, multi baieti se simt bine cand sunt cu ceva nou. Este posibil chiar sa simta ceva pentru tine, dar nu te mai lasa imbrobodita de el ca nu prezinta incredere.

| AnGeL a răspuns:

Cred ca a fors bataie de joc, doar 2 ore (daca el da semne ca te-ar mai place razbunate, stai cu un alt baiat) daca nu incearca sa il uiti exista un baiat la fiecare colt nu uita trebuie sa fii increzatoare in tine si in fortele tale de a cucerii orice baiat (spaer ca te-am ajutat).

| NoChanceForUs a răspuns:

Esti naiva daca in doo ore ti-a placut de el.Esti naiva si sa crezi ca a fost altceva in afara de plictiseala.Pe scurt, esti naiva!

| Orbithh a răspuns:

Eu cred ca da si nu spun asta pentru ca sunt rea dar am patit-o doar ca la mine a fost mai grav un pic...

| D1ana a răspuns:

Mai mult ca sigur sad imi pare rau sa-ti zic da si eu am trecut prin asta ...adica eu am stat mai mult cu tipu` si el nu sa incurcat cu niciuna dupaaceea, da lucrurile pe care le facea, il demascau si mi-am dat seama ca isi batea joc de mitn crying orikt de grea ar fi realitatea trebuie sa o acceptam sigh :-s stiu ca e greu da na`avem ce face no talking VIATA MERGE INAINTEwinking