| anonim_4396 a întrebat:

Am fost operata de de chist ovarian, si de 6 luni fac sex cu sotu meu neprotejat dar nu raman grvida, nu stiu cred ca o sa innebunesc e at de rau nu stiu mie foarte greu asa

2 răspunsuri:
| pas a răspuns:

Ai incredere in tine si vei vedea ca vei reusi! E posibil ca organismul tau sda aiba nevoie de un timp de recuperare dupa o astfel de interventie! Succes!

| roksyk a răspuns:

Deci vrei sa ai copii?
Ei nu vin ca la comanda, sa stii! Mama mea a asteptat 5 ani de zile pana sa ma aiba, asa ca ai rabdare! Daca insa crezi ca e o alta problema, atunci mergi la un ginecolog.