| anonim_4396 a întrebat:

Am iesit la o intalnire cu un baiat mai mare cu 8 ani. Totu a fost bine si frumos. Dupa cateva zile am observat ca e sec cu mine si ca e distant. Nu am inteles dc. eu i am mai scris chiar daca am un orgiliu mare am lasat si de la mine. Dar tot la fel de sec. Pana acum vreo 3 sapt cand i am dat unfriend si pe Facebook si Instagram. Dabea ieri si a dat seama ca nu il mai am la prieteni. Si mi-a cerut explicati ca dc i am dat lui unfriend ( ceea ce nu ar fi trebuit sa il deranjeze, si totusi la deranjat) si spunandu-i ca e sec si ca eu una nu mai imi pierd timpul. Mia marturisit ca el la scurt timp dupa intalnire noastra a inceput sa vb cu alta fata. Ca relatia intre noi nu putea sa dureze pentru ca la sf veri plec in franta, ca el m-a placut mult prea mult si de aia a preferat sa ia distanta ca sa nu ajunga momentu ala cand plec si il trm dracu. Victimizare totala! Totusi i am dat jetu pentru ca mi se pare jalnic. Putea sa fie sincer de la bun inceput sa zica ca nu ar trebui sa ne stricam prietenia pentru o chestie de o vara. Eu sincer as vrea doar sa stiu dc la deranjat sa stie ca are unfriend, si sa imi spuneti cum vi se pare gestu lui!

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Are dreptate tu pleci ce sens avea sa continuati relatie, pe bune sa gandim rational, si eu as fi facut la fel

| Piper987 a răspuns (pentru RAY):

El stia ca vin doar in vacanta 2 luni. Si totusi a insistat sa ne vedem, noi vorbeam deja pe Facebook de vreo 6 luni. Dar sa victimizat prea mult. si tot el a mai avut tupeu sa imi ceara explicati ca dc i am dat unfriend laughing ceea ce nu trebuia sa i mai pese ca deja vorbea cu alta

| RAY a răspuns (pentru Piper987):

Macar a marcat?

| Piper987 a răspuns (pentru RAY):

Adica?

| Gabriel_Matei_1905 a răspuns (pentru RAY):

Te pomeni ca nu...))

| RAY a răspuns (pentru Piper987):

Daca a facut sex cu tine

| RAY a răspuns (pentru Gabriel_Matei_1905):

Fetele de pe TPU sunt calugarite virgine desi nu se stie

| Piper987 a răspuns (pentru RAY):

Nu a "marcat" laughing

| RAY a răspuns (pentru Piper987):

Nici nu ma mir ca e frustrat baiatul, e pierdut partida, dramatic

| Violleta2022 a răspuns:

Fetita draga, ceea ce vrei tu sa stii, poti afla doar din gura lui!
Din pacate noi nu stim ce poate gandii baiatul ala.
Dar cred ca ti-a spus el...tu pleci in strainatate foarte curand, iar el a realizat ca pierde timpul cu tine, de aceea ti-a dat papucii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E un nesimtit.L-a deranjat pentru ca e posibil chiar sa te placa, dar asa cum fac multi baieti a preferat sa se desparta, gasind orice pretext la indemana. Daca spunea:n-am vrut sa te fac sa suferi deoarece eu voi pleca in franta, cred ca erai in al 9-lea cer, adc vedeai ca îi pasa de tine.Dar a zis ca n-a vrut el sa sufere, s-a victimizat. Putea macar sa zica "amandoi".A fost un las

| Piper987 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sczama am gresit cand am scris. Eu is cea care pleaca in franta la sfirsitu veri. Si iti multumesc pentru parerea ta. La un moment dat am crezut ca poate chiar e vina mea. Dar cand mi-a zis ca la scurt timp s-a dus sa se vada cu alta, mi am dat seama ca e bataie de joc pur si simplu. Pt ca eu am asteptat sa imi dea un semn de viata si cand am facut efortu sa i scriu imi vorbea sec. Acum se crede cu drepturi si imi ceara explicati.