| anonim_4396 a întrebat:

Am instalat jocul Age Of Empires Online, ma puteti ajuta sa-l joc ca nu merge?

7 răspunsuri:
| adinaciosescu a răspuns:

Care e legatura dintre dragoste, sex si Age Of Empires?

| wolder a răspuns (pentru adinaciosescu):

Nu e. Doar ca la aceasta categorie intra multa lume. Shut up.

| adinaciosescu a răspuns (pentru wolder):

Aaaa da? Macar sa fi specificat acest lucru.Dar era prea mult de scris nu? why shut up? hurt?

| Larisssaa a răspuns:

Nu mai posta la categoria nepotrivită.
Chiar dacă categoria ˝ Dragoste şi Sex ˝ este mai populată asta nu înseamnă că trebuie întrebarea ta să fie postată aici. Sunt categori speciale pentru întrebarea ta. Ţi se poate suspenda contul.

| Nelamuritul a răspuns:

Mai instaleaza-l odata ca si mia mi-a facut asa si dupa a mers.

| vieriueduard00 a răspuns:

Nu e nici o legatura. Doar ca mai sunt si retarzi gen SillentKill

| wolder a răspuns (pentru vieriueduard00):

Vai. Geenialule! Nu mai pot... Ma dai pe spate. Jet!