| Olliiie a întrebat:

Am nevoie de un raspuns urgent.

Ieri, am ramas la prietenul meu peste noapte, iar la inceput nu aveam nimic de gand deoarece eu eram pe stop, in a 4-a zi.off, urmarea a fost ca la un moment dat nu s-a mai tinut cont de nimic si am comiso..am facut-o fara de 4 ori pana dimineata. Am avut foarte mare grija amandoi la igiena inainte si dupa, iar de ejaculat in mine nici nu se pune problema, a iesit de fiecare data..acum nu stiu ce sa fac. oare raman?

Răspuns Câştigător
| roxyflory a răspuns:

Nu stai linistita eu mai mereu fac pe....si nu am ramas si din cate stiu pe menstruatie am auzit ca nu rami niciodata sau cazuri rarehappydar exista si riscul depinde de la corp la corp

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Riscul este relativ mic, in jur de 4% daca ai menstruatii regulate si cicluri mai lungi de 24 de zile.

| highheadshot a răspuns:

Daca v-ati protejat nu, dar daca nu cred ca ar fi o sansa mica.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista sanse atat timp cat nu ai folosit contraceptie.

| aaadddyyy a răspuns:

Doar daca ai noroc(chior)ar trebui sa faci totusi un test de sarcina si data viitoare ai grija:-ss

| MissExtasy95 a răspuns:

Incearca sa nu o mai faci cand esti la menstrusatie...contactul sexual in timpul acestuia poate determina aparitia cancerului. Acum depinde si de organism :*

| lavyyy_6110 a răspuns:

Spermatozoidul ramane acolo 3 zile, daca in acel timp se poate contopi cu ovulul, ramai..ai grija!