| catalina199305 a întrebat:

zilele trecute eram cu prietenul meu aproape dezbracati, el in boxeri eu in chiloti, la un moment dat el a ejaculat in boxeri si s-au umezit si chilotii mei. Tinand cont ca pe sub chiloti aveam si protectslip(absorbant) si el a ejaculat la el in boxeri nu pe chilotii mei, care este posibilitatea de a ramane insarcinata.Va rog un raspuns urgent sunt destul de stresata.

34 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu poti ramane insarcinata prin haine.

| mona a răspuns:

Nu exista nici o posibilitate sa ramai insarcinata in acest mod

Răspuns utilizator avertizat
| nighter a răspuns:

Stai linistita, nu s-a intamplat absolut nimic happy

| PastilăBă a răspuns:

Însărcinată:nu; idioată:da! Oh vai, stai așa, deja ești!

| Cromwell a răspuns (pentru PastilăBă):

Vorbi PastilaBa straight face

| PastilăBă a răspuns (pentru Cromwell):

Hai să fim serioși mă, cum să pui o asemenea întrebare?raised eyebrowsstraight face

| Cromwell a răspuns (pentru PastilăBă):

Aai auzit de intrebari puse la vrajeala straight face daca ce s atiti voi astia de cersiti "o funda"

| PastilăBă a răspuns (pentru Cromwell):

Du-te tu "fată" și pune mâna pe Abecedarstraight faceAsta mai mult ca sigur nu-i întrebare pusă, așa cum zici tu: "la vrăjeală";]

| Cromwell a răspuns (pentru PastilăBă):

De un stii u bah ai sta la ii lingi in cur sa stii copil copac batut de sorta

| PastilăBă a răspuns (pentru Cromwell):

Tu*/Bă*/Stat*/Să*/+ punctuația care este inexistentă.Mă depășește incultura de care dai dovadă!

| Cromwell a răspuns (pentru PastilăBă):

Yu-pronume personal
Ba-interjectie
Satat-gresal mea
Sa- iarasi greseala mea

| PastilăBă a răspuns (pentru Cromwell):

Probabil vroiai să zici "you", și da, știu că-i pronume personal în limba engleză.
Exact "bă", însă tu ai scris "bah" și din nou ai greșit la cuvântul "stat".Nu te mai da deștept, că nu ești;]

| Cromwell a răspuns (pentru PastilăBă):

You- nu iti mai place romana? si bah finca eu de uden st eu majortiatea zic bah cu H nu ba

| PastilăBă a răspuns (pentru Cromwell):

Fiindcă*/Unde*/Sunt*/Majoritatea*.M-am plictisti să tot te corectez;]

| Cromwell a răspuns (pentru PastilăBă):

Se spune a cel mai destept cedeza primul asa ca pa!

| PastilăBă a răspuns (pentru Cromwell):

Da,ai dat dovadă până acum de ce deștept ești:]]Bye.Kill yourself.

| Cromwell a răspuns (pentru PastilăBă):

Asa si care e problema ta in legatura cu viata mea :-8 deia nu mai ploua afara ca ma considera unu prost care nici nu ma cunoste si cu asta am spus tot

| zxzx a răspuns:

Nu ramai.

Ai uitat de partea ca v-ai mai frecat unul de altul. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum serios:este ca si cind ai intreba, daca el este in Maramures si tu in Constanta, poti ramane insarcinata?!

| MrAlex a răspuns:

Nu ramai, stai linistitawinking

| Gεσяgιαηαα a răspuns:

Nu ai cum sa ramai insarcinata!
Cat timp el nu a ejactuat in tine! Si cat timp esti virgina nu prea ai cum sa ramai!
Nu poti ramane gravida prin haine mai ales ca aveai si absorbant laughing

| Giuvaer a răspuns:

Mai bine isi dadea drumu pe fata ta..era mai fun.

| marlboroYkent a răspuns:

Nu e nici o sansa sa ramai stai linistita ca e imposibil de unde esti?

| KarinaV a răspuns:

Nu ramai insarcinata, spermatozoizii nu migreaza 30 de mile si prin haine. Stai calma, nu e posibilitate de sarcina. Trebuie sa isi dea drumul in tine, nu pe tine. Daca inca iti faci griji, fa-ti un test de sarcina. Dar parerea mea e ca iti arunci banii de pomana, insa faci ce vrei. Iti zic din nou ca nu esti insarcinata. Totusi schimba-ti prietenul ca o sa iti faci foarte multe griji cand o sa te culci cu el

| sanziana19 a răspuns:

Nu ramaitonguestai linistita

| Oanis a răspuns:

Daca nu ti-a bagat-o nu ai cum sa ramai gravida... fata mai documenteaza-te ca de aceea ai internet nu sa stai toata ziua pe facebook straight face!

| AnytaMarya a răspuns:

Eu zic sa stai linistita.nu ai cum sa rami insarcinata.

| FleeKy a răspuns:

Nu te agita ca nu are rostwinking Mai ales daca aveai si absorbant... Doar cat putea sa ejaculeze, dar depinde cati ani are.

| nolan2 a răspuns:

Nu o sa ramai insarcinata

| White_Ciocolate_1990 a răspuns:

Nu ai cum sa ramai insarcinata prin haine! Daca tu erai macar fara chilotei.iar el in boxeri atunci poate, zic doar poate ajungea vreun spermatozoid in vaginul tauhappy

| MyNameIsAnonim a răspuns:

Stai linistita ca ramai prin haine laughing)) Daca nu aveai chilotizei nu mai ramaneai asa ii la tinee laughing)))

| AleKsXxD a răspuns:

E imposibil sa ramai insarcinatasta stai linisita.winking