| simoniniI a întrebat:

Am nevoie urgenta de o parere! Acum 3 zile trebuia sa imi vina menstruatia (in ultima perioada am fost foarte stresata si suparata si cred ca am si racit), am siptomele ei insa nu vine...asta ar fi a2a oara cand ar trebui sa vina de cand eu si iubitul meu ne-am jucat intr-un fel ne-am masturbat.el a ejaculat, a mers la baie si apoi m-a frecat cu penisul de organele mele si mi-a bagat si degetul, eu eram la sfarsitul mensturatiei adica imi curgea gen cate o picatura doua.ce sanse am sa fiu insarcinata? Un raspuns ca sunt speriata.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mai repede putem vorbi de o dereglare hormonală.
Bea ceai de urzică/crețișoară.
Ai grijă cu jocurile astea că sunt periculoase.
Sănătate.
Pa, pa.

| Roxana121 a răspuns:

Fata draga! Daca nu a dat drumu in tine nai de ce sa-ti faci grija, a mers la baie s-a spalat si v-ati jucat mai departetongue nai sanse sa fii insarcinata

| neutrino a răspuns:

Sanse minime nimai daca esti sigura ca acela a fost degetul.

| DiazAndreea a răspuns:

0,1 sanselaughing pentru linistea ta fa-ti un test de sarcina, desi nu ai motive de a fi ingrijorata

| dragut1992liviu a răspuns:

Nu ar trebui sa te stresezi mai ales daca nu ai intretinut relatii sexuale, poate ca e doar o dereglare hormonala.

| simoniniI explică:

Si de ce ma intarzie?