| sasha708090 a întrebat:

Hei TPU
Am iesit cu iubitul meu
Acesta se mastrubase dimineata, iar dupa aceea a urinat
Ne.am jucat putin
Iar la inceput a sters penisul de secretii
Iar apoi si.a bagat degetul vreo 2 cm in vaginul meu
Acum simt discomfort in partea inferioara a abdomenului (fiind in perioada in care ar trebui sa imi vina menstruatia)
As putea fi insarcinata?
Va rog nu radeti
Imi e chiar frica. fundita

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Poti fi 100% linistita. Cu cateva zile inainte de menstruatie o femeie NU POATE ramane insarcinata chiar si in cazul in care are loc un act sexual normal cu ejaculare in vagin. In aceasta perioada formarea si instalarea unei sarcini este de domeniul unei minuni sau au existat s cazuri dar acestea au avut loc cu totul accidental.In situatia ta orice posibilitate este exclusa. Poti sa te linistesti deoarece menstruatia in cazul tau este anuntata prin acele semnale premenstruale. Multa sanatate.

1 răspuns:
| sasha708090 explică:

S.a intamplat cu 5 zile in urma acestor simptome
Deci?