| denisuca2012 a întrebat:

Am o intrebare! De ce majoritatea baietilor se dezvirgineaza cu fete grase?

14 răspunsuri:
| CocoMexii a răspuns:

De unde ai auzit asemenea prostie?raised eyebrows laughing. Sau poate la tine e cazul big grin. Oricum nu e adevarat happy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Nu am idee cum ai ajuns tu la concluzia asta, dar NU ai dreptate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine spune asta? Să ghicesc: " Un studiu realizat de experţii din Anglia " nu?

| DaEpiker a răspuns (pentru anonim_4396):

Bai frate... daca nu ai nicio legatura cu subiectul asta pleaca si nu te mai intoarce! big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru DaEpiker):

E interzis cumva să-ţi exprimi opinia referitoare la un subiect anume? Primesc vreo amendă sau pur şi simplu te deranjează foarte tare faptul că mi-am exprimat o simplă părere?

| Ekcstsy a răspuns:

Esti mai plinuta si ai fost folosita de mai multi baieti pentru a-si satisface poftele sexuale pentru prima data? Sau de unde concluzia asta? Sau ai 2 prieteni care au patit-o si ai dedus sa 2 inseamna majoritatea?

| anonima1995 a răspuns:

Interesanta intrebare... Crede-ma cunosc multi baieti, am multi amici si sunt foarte deschisi fata de mine. Dar nu e adevarat ca majoritatea baietilor se dezvirgineaza cu fete grase. Depinde de preferintele fiecarui baiat...

| forsaken99 a răspuns:

Iti zic eu de ce pentru ca nu se vede daca e gravida de la grasime big grin

Răspuns utilizator avertizat
| costi3 a răspuns:

Poate ca sunt beti si de la bautura se vede altfel?

| DaEpiker a răspuns:

Sincer, sunt baiat, dar nu sunt la varsta aceea, dar, daca as fi as spune ca pentru ca sa nu se indragosteasca de ele...winkingFunda?

| kikos a răspuns:

Amuzanta intrebarea.Pana acum nu am mai auzit asta tu esti prima care o aud ca spune asa ceva.Nus parerea mea ca baiat e ca poate le-a fost frica sa o faca cu o fata frumoasa si slabuta si poate a fost ai usor pentru ei sa o faca cu o fata mai grasuta.

| Robert_Nitrows_1987 a răspuns:

Ca sa reziste mai mult.

| nuconteazadany a răspuns:

Cine ti-a spus asta te-a mintit! Crede-ma!