| mardeamor a întrebat:

pe 3 septembrie am avut ciclu iar pe 16 sept am avut contact sexual neprotejat si a ejaculat in mine apoi pe 30 sept mi-a venit ciclu insa m-a tinut mai mult ca de obicei si inainte sa imi vina am avut sanii umflati si ma dureau groaznic cum nu m-au durut niciodata, acum astept sa imi vina insa ieri am vazut o pata roz pe chilot si crede-am ca mi-a venit dar nimic.desi sanii ma km dor, poate fii o sarcina desi mi-a venit prima luna iar acum dupa dureri simt ca o sa imi vina"cred". astept raspunsuri sincere test nu fac ink poate dupa ce vad ca nu imi vine.

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cel mai probabil nu e sarcina, dar nu poti fi sigura pana nu faci test de sarcina. Daca ultimul contact sexual a fost pe 3 septembrie, testul facut acum e la fel de concludent cu cel facut saptamana viitoare sau mai tarziu, fiindca este la maximul sigurantei unui test de sarcina.

| andreea_9470 a răspuns:

Nu uita ca sunt si femei, care au ciclu in timpul sarcinii. ar fi bine sa iti faci un test de sarcina, pentru ca sunt mari sanse sa fii insarcinata daca a ejaculat in tine

| Daniel_4881 a răspuns:

Nu! din moment ce ti-a venit de la contact nu ai cum sa fii insarcinata... daca intarzie sau nu vine atunci sa iti faci griji

| GeOrGiAnNA20 a răspuns:

Ciclul poate sa iti vina chiar daca esti insarcinata.mai bine fa un test ca sa fii sigura

| Irina666 a răspuns:

Ce ne spui noua, n-ai parinti?laughing)