| 1n3x a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care au dat bac-ul la fizica, sau stiu despre materia care se da la bac.
Stiu ca materia cuprinde: termodinamica, curentul electric, mecanica si optica.Nu prea am fost atent la ora de fizica, dar parca am auzit ca va trebui sa-mi aleg 2 din aceste 4 capitole. E adevarat, sau trebuie sa invat toate 4 capitolele?

Răspuns Câştigător
| Pavilion a răspuns:

In primul rand fii mai atent si posteaza unde trebuie
in al 2-lea rand nu trebuie sa inveti toate cele 4 capitole, va trebui sa iti alegi doar 2
bafta la bacwinking

| 1n3x explică (pentru Pavilion):

Thank God and thank you! big grin

1 răspuns: