| Raresiks a întrebat:

Am o problema.Imi place de o fata extraordinar de mult, dar e o problema.Ei ii place de mine dar zice ca nu putem fii impreuna..momentan suntem ca fratii(sau cei mai buni prieteni), dar eu vreau sa o cuceresc, imi dati vreo sugestie? App zice ca nu vrea sa fie cu mine ca sa nu ma raneasca

Răspuns Câştigător
| belysa a răspuns:

Pai de ce te-ar rani, doar sti vorba, de la prietenie la iubire nu mai este decat un pas.Laso sa-si dea seama ce are langa ea,momentan stai prieteni,dar incetul cu incetul,incearca sa-i descoperi si latura sensibila, adica afla ce o intereseaza la un baiat, ce o face fericita intr-o relatie, cum ar vrea sa fie iubitul ei, afla tot ce ar putea fi in avantajul tau.Si asa poti sa o cuceresti, indeplinindu-i toate cerintele, si restul va veni de la sine.Succes

3 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Felicitări, ai intrat în zona prietenoasă. Caută alta.

| sayWhaaat a răspuns:

Pustiule, ce nu ti-e clar? Fata te-a refuzat in fata!
Ti-a spus ca nu vrea sa fie cu tine, restul e cancan.