| swehrigtieu a întrebat:

Cum cuceresc repede o fata? Raspundeti-mi repede va rog!

10 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Repede că moare!

| Iubibilăă a răspuns:

Daruieste-i iubirea ta si cadouri.
Pa, pa, succes.

| Cristiann25 a răspuns:

Cate palate ai? Un audi, bmw si e a ta! Da da o sa-mi sara acum multe in cap ca nu sunt toate pe interes etc.Mereu in viata in orice relatie exista un interes fie unul mic sau unul mare nu stau sa detaliez.Succes.

Răspuns utilizator avertizat
| Blu3Smyle a răspuns:

laughing Daca o placi nu se poate rapid doar incetul cu incetul nu te grabi sa sari pe ea s-ar putea sa strici tot! La un suculet la o prajiturica tine-o tot asa si la un moment intreab-o daca vrea sa fie iubita ta sau sa stea cu tine cum gasesti tu mai usor.Bafta!

| R3dEyE a răspuns:

Cea mai rapida posibilitate. happy

| EuIulia1528 a răspuns:

Cumpara-i un cadou(nu prea scump ca dupa zice ca te lafai cu bani) ceva gen un urs de plus sau baga-te in seama cu ea(nu insista pari nebun) sau joaca "Adevar si Provocare" cu ea si mai multi amici si cand cade ca tu sa o intrebi ceva intreab-o ce parere are despre tine si vezi ce zice!

| gedderth23 a răspuns:

Mai intai te bagi inseama cu ea, adica vorbesti cu ea. Dupa ce v-ati cunoscut un pic mai bine o chemi in oras si acolo ai ocazia sa o cuceresti.Nu te ghida doar dupa infatisare, descoperai "sufletul".

| Pop_Andreea_1999 a răspuns:

Daca o cunosti din vedere, afla numele ei si dai cerere pe facebook, acolo povestesti cu ea, si cand o vezi saluto, si lasa-i comentari dragute, pe urma pune-o ca sora la familie pe fb, si o sa vezi tu,, funda

| FalconPunch a răspuns:

Cloroform... ajuta 100%