| alex1aki a întrebat:

Am o problema! Sai spun fetei pe care o plac c simt sau sa mai astept? daca da sugerati-mi inprejurari si feluri in care sa o fac

7 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

Daca o faci prin moduri indirecte, acea fata va crede ca tu iti bati joc de ea. De ce nu vrei sa te duci direct la ea si sa-i spui ca o placi? Pe bune, ce rau ti se poate intampla? Lasa deoparte timiditatea pentru ca asta nu te ajuta la nimic. Inarmeaza-te cu acea forta de barbat, si hai! Fa-o sa stie de toate sentimentele tale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asteptarea nu da rezultate. Vorbeste, altfel o sa te uiti lung si o sa iti para rau.Mult noroc.

Răspuns utilizator avertizat
| Florentina_Carina_1995 a răspuns:

Eu iti spun un singur lucru! Lasa orgoliul si spune`i sau. o pierzisad

| anca_5063 a răspuns:

Eu spun ca nu e timp sa astepti... daca astepti ti-o poate lua altu asa ca incearca sa ii spui intr-un mod cat mai placut si poate ai noroc.Bafta

| Grazielle a răspuns:

Buna! consider ca ar trebui sa o iei intr-o zi la o parte si sa ii spui exact ceea ce simti, fetelor le place sa stie daca un baiat le simpatizeaza, pentru ca e destul de greu si neplacut sa faci pe detectivul "daca ma place sau nu", e posibil ca si ea sa te placa si atunci sa fiti impreuna, nu ai nimic de pierdut! mult succes! big grin

| alex1aki explică:

Si daca spune nu