| IooMar a întrebat:

Buna!
Cum pot sa atrag un coleg de clasa in mod indirect? Adica nu vreau sa ii spun in fata ce simt, pentru ca nu e ok.
Vreau sa il bag in ceata, adica vreau sa ii arat cand ca il plac, cand ca nu!
Ce imi sugerati? Multumesc frumos!

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Incearca sa fii tu insuti.Ai sa-l zapacesti.Cand ii arati ca nu il placi, cand ca il placi. Pune-te in locul lui.Ce ar intelege din comportamentul tau?

| darrio2007 a răspuns:

Saracu` baiat!

| Minks a răspuns:

De ce-ai vrea sa-i faci chestia asta?

| Uratu140 a răspuns:

Fi tu insati, comportate normal, si incearca sa pari altfel fata de celelalte fete.
Crede-ma asta vrea orice baiat la o fatawinking

| TeAjut12 a răspuns:

Pai il mai iesi pe la spate in brate, il gadili, il pupi pe obraz, chesti de genul...

| Dragos1127 a răspuns:

Simplu te comporţi cu el ştrengăreşte şi copilareşte, dând impresia ca nu vrei nimic şi ca să-i dai impresia că îl placi, sărutăl pe obraz, chiar şi pentru cel mai mic gest facut, de exemplu că ţi-ar fi dat o foaie pentru o lucrare.

| 15cineva a răspuns:

Petrece mai mult timp cu el

| Maryo2014 a răspuns:

Pai date frumos la el adica apregiaza ceea ce face si la cateva zile nu mai il baga inseama, adica trateaza-l cu mai putina atentie.si tot asa si l-ai facut de cacao

| DeDeDe83 a răspuns:

Pai..Am eu o idee...Intr-o zi te comporti frumos cu el gen ``dulce``, razi cu el bla bala blalaughing, ziua urmatoare esti indiferenta....Sa vezi ca va fi curios sa afle de ce te comporti asa..Asa am facut si eu si rezultatele au fot. Woow. Chiar functioneaza! Eu zic sa incerciwinkingimi dai funda te rog?