| anonim_4396 a întrebat:

Am o relatie de 6ani care nu mai functioneaza(cu cineva mai mare ca mine cu 5ani), insa am cunoscut un baiat mai tanar ca mine cu 10 ani ceea ce mi se pare foarte aiurea insa cu timpul tot mai mult incepe sa-mi placa de el, firea lui, comportamentul, imi zice ca pentru el nu conteaza varsta dar pentru mine cam da, sunt cam confuza nu stiu ce sa fac sa nu iau o decizie gresita, in relatia in care sunt implicata nu mai simt dragoste ci doar un gol, ce sa fac?

2 răspunsuri:
| AlexicăHD a răspuns:

Fi cu cel pentru care simti ceva cu cel tanar o viata ai ce ***? Faci ce-ti place ca no mai traiesti altadata si daca e gresit ce face ce? toata lumea face greseli deci urmeazati inima"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai daca nu e dragoste stai degeaba cu el... inainte sa-ti faci un nou iubit mai intai trebuie sa-l cunosti asta poate dura chiar si 1 an in cazul tau, daca tu crezi ca e baiatu ok de ce nu?