| anonim_4396 a întrebat:

Am sâni foarte mici, ce pot face?

10 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Sa-ti pui silicoane

suntserios
| suntserios a răspuns:

Fiind baiat presupun ca e totusi ceva bine pentru tine.

| Violleta2022 a răspuns:

Nici nu ai nevoie de sani, daca esti baiat, asa cum ai declarat acum 3 zile:

"în 7 Octombrie | babyshark a întrebat:
...Am 16 ani, și am penisul foarte mic, ma tem ca nu va mai creste(are 10 cm in stare erecta). "

| dullcat a răspuns:

Acum cateva zile spuneai ca ai 16 ani si ai penisul mic.Acum te preocupa sanii pentru ca?

| Hyperion7 a răspuns (pentru dullcat):

Mor,acu văzuilaughing

| Hyperion7 a răspuns:

Sa lași genele sa decidă pentru tine (dacă ești adolescenta) sau sa te accepți așa cum ești (indiferent de ce ești, adolescenta sau matura)

| sammie a răspuns:

Nu te-ai dezvoltat destul. Daca ai sub 18 ani atunci mai asteapta, dar daca ai peste 18 ani si chiar iti doresti sani mari atunci iti poti pune silicoane.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa te ocupi de penis mai intai

| samsaruturmentat69 a răspuns:

Nimic, te insori