| florentinaaa a întrebat:

Am 27 de ani si am sani mici, ce sa fac?

17 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sa te bucuri.Nu-ti vor "atarna" niciodata!happy

| mgtow a răspuns:

Sunt baieti carora le plac sanii mici sau nu dau importanta la marimea pe care o au asa ca ai o viata buna cum esti.

| BRG a răspuns:

Clătite, î mi este poftă de clătite cu gem, faci?

| florentinaaa explică (pentru BRG):

Este o idee, dar papanasi nu vrei? ha haa

| BRG a răspuns:

Sărut mîna Florentina, scuze te ai supărat pe mine nu? Că altfel nu î mi explic de ce ai dat stupid. Pentru creșterea sînilor, i a de la farmacie tinctură de mărar, și fă un tratament, și să vezi tu ce sîni faini o să ai, vei fi cea m ai fericită fată de pe pămînt, cu sîni rotunzi ca două mere. Ce dai o fundă sau rămînem la varianta cu clătitele.

| florentinaaa explică (pentru BRG):

Nu m am suparat dar nici nu iti dau fundita ha haaa.chiar mi-a placut '' gluma ''ta daca pot sa ii zic

| BRG a răspuns:

Sărut mîna Flory de unde ești? Mă bucur că nu te ai supărat și că știi de glumă, da și papanași merg, dar nu cred că se pupă cu diabetul.

| florentinaaa explică (pentru BRG):

Hmm nasol mai bine mananca un fruct...sunt din Bucuresti dar nomentan nu sunt in tara

| Trolli a răspuns:

Accepta-te asa cum esti sau fa-ti o operatie de marire a sanilor.

| florentinaaa explică (pentru Trolli):

As incerca o pe a 2 dar nu am curaj suficient

| blodinel a răspuns:

Puneti silicoanelaughing) singura solutie

| Spritero a răspuns:

Pai sunt 3 variante care depind de starea financiara si psihica.1)Fa-ti implant cu silicoane daca crezi ca ai fi mai atragatoare. 2)Bagati burete in sutien(solutie de moment) si 3)Impacate cu ideea ca sunt femei cu sani si mai miciwinking

| Sisanu a răspuns:

Fa-ti implant cu silicon, sau fa un copil sigur ti se va mari sanii.

| floriano a răspuns:

Sa ai o atitudine foarte buna te ajuta mult.

| florentinaaa explică (pentru floriano):

Mersi.cred ca o am.