| GuessWho95 a întrebat:

Am si eu o intrebare [ dar fara caterinca ]thinking Ar avea ceva daca o fata ar vrea sa-si inceapa viata sexuala la 17 ani? laughing

Răspuns Câştigător
| jokerul88 a răspuns:

Cel mai bine e sa-ti gasesti partenerul potrivit, care sa te respecte, si a daca chiar vrei poti sa o incepi... esti destul de mare

17 răspunsuri:
| yourfriend111 a răspuns:

E varsta perfectawinking

| laure_3087 a răspuns:

Nu, ar avea nimic. Unele fete isi incep viata sexuala de la 14 ani...

| Azµre a răspuns:

Nu. E bine că nu o începe la 15 ani. Să mai aștepte până la 18 recomandat și să se documenteze din timp.

| valentingb a răspuns:

Doar sa aiba grija, daca vrea sa nu-si distruga viata, sa se protejeze, si sa nu se simta fortata de altii sau de imprejurari.
In rest, daca ea vrea, traim intr-o tara libera

| LineGuide a răspuns:

Este fix problema ei, si nimeni nu trebuie sa o judece, daca ei ii place ideea.

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Înseamnă că nu ești din viața reală
Deja se începe pe la 13-14 ani.

| LostInBubble a răspuns:

Nu. E fix problema ei.

| FcRb1923Madalin a răspuns:

E clar vrei sa ti-o incepi u... stai draga linistita ca nu e nimic... da-te la carici ca e misto laughing

| AngelBoy a răspuns:

Legal ar avea. De preferat dupa 18 ani. Chiar nu mai poate rezista un an? laughing

| GuessWho95 explică (pentru AngelBoy):

Pai depinde acum thinking era doar o intrebare n-am zis ca ma grabesc. thinking

| AngelBoy a răspuns (pentru GuessWho95):

Deci este vorba de tine. Nu vreau sa te imping spre a face asta, dar daca tu iti doresti sa faci asta maine, peste o saptamana sau peste un an nu vad care ar fi problema daca tu esti de acord, important e ca tu sa vrei, nu sa fii fortata de imprejurari sau ca "asa e la moda".

| GuessWho95 explică (pentru AngelBoy):

Nu e de moda. si da, este vorba despre mine, dar in intrebare ma refeream in general big grin nu sunt chiar asa batuta-n cap gen "primul' venit, primul' servit" happy si nu ma gandeam la "maine, peste o saptamana, peste o luna laughing"

| AngelBoy a răspuns (pentru GuessWho95):

Eu am dat un exemplu, bai... doar tu nu te gandeai sa iti incepi viata sexuala in acel moment? (ma refer la momentul in care discutai cu noi) sau da? laughing, glumeam. Sa ai grije ca prezervativul sa nu fie „ciuruit" laughing, ca doar stii ce consecinte vor urma.

| Trandafirulpasiunii a răspuns:

Nu are nimic, insa sa faca protejat daca nu cumva vrea sa aiba musafiri nepoftiti in burtik.

| GuessWho95 explică (pentru Trandafirulpasiunii):

De protejat clar! laughing nu se pune problema altfel big grin dar ma refeream asa in general la fetele de 17 ani, nu ca alea de 14, 15.

| xR3fR3Shx a răspuns:

Depinde cat de frumoasa e rolling on the floor. Daca fata respectiva e hidoasa nu o sa o inceapa nici la 50 de ani rolling on the floor

| GuessWho95 explică (pentru xR3fR3Shx):

thinking nu ma vad asa urata cu suncile pe afara sau vreo piti din aia happy