| Lulu_3803 a întrebat:

poti sa fii dezvirginata cu degetul? poate e o intrebare prosteasca dar chiar vreau sa >stiu:" nu radeti va roog!big grin

12 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Da, poti!

| Rayyy a răspuns:

Da, poti.

| alexandra21_3435 a răspuns:

Da poti fi, o sa simti o durere si iti curge putin sange nu sa te sperii, dar trebuie sa insiste putin nu doar un pic si gata. himenul este elastic, si de la persoana la persoana e mai mult sau mai putin elastic.

| Christina a răspuns:

Se poatewinking

| Delete a răspuns:

Da poti

| noooname a răspuns:

Da dar mai bine nu folosesti un baiat?

| alinutza92r a răspuns:

Da se poate, crede-ma ca se poate, poti cauta si pe net, depinde si cat de mare il ai

| michaelj a răspuns:

Da, dar doar cu alea de la picioare, ca sunt mai groase.

PS: How you doin'?

| c76650531 a răspuns:

orice obect introdus in vagin se produce dezvirginarea adica cu degetul sau cu vibratorul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da te poti dezvirgina cu degetul

| Lulu_3803 explică:

Heei nu degetu meuphbbbbt

| PiKaaChUu a răspuns:

Nu poti fi happy